Skip to main content

Word jij Zwemtrainer bij Tri Club Stein?

Ben jij gepassioneerd over zwemmen en wil je deel uitmaken van een gemotiveerd triathlon team? Tri Club Stein zoekt een enthousiaste zwemtrainer om het team te versterken! Samen met twee andere gedreven trainers creΓ«er jij de ultieme zwemervaring voor onze leden.
Onze zwemtrainingen zijn op dinsdag- en donderavond van 20:00 uur tot 21:00 uur en zaterdagmorgen van 8:30 tot 9:30. Werkuren en vergoedingen worden afgestemd op jouw beschikbaarheid en ervaring.

Jouw rol als Zwemtrainer:

  • Ontwikkel en leid zwemtrainingen voor verschillende niveaus binnen onze triatlonclub.
  • Help atleten hun zwemtechniek te verbeteren en doelen te bereiken.
  • Stimuleer en inspireer zwemmers om het beste uit zichzelf te halen.

Wat we zoeken:

  • Passie voor zwemmen: Jij ademt zwemmen en deelt deze passie graag met anderen.
  • Teamplayer: Je kunt goed samenwerken in een team en deelt kennis en ervaring.
  • Communicatieve vaardigheden: Duidelijke communicatie is essentieel om onze zwemmers te begeleiden.
  • Flexibiliteit: Je kunt je aanpassen aan verschillende niveaus en behoeften van de zwemmers.

Interesse?

Stuur een korte motivatie naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.Β ofΒ Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We kijken ernaar uit om jou te verwelkomen als de nieuwste aanwinst van ons triatlonfamilie! Samen duiken we in een succesvol zwemseizoen bij Tri Club Stein.Β πŸŒŸπŸŠβ€β™‚οΈπŸŒŸ