• team
  • fietsen
  • zwemmen
  • zwemmen
  • rennen
  • zwemmen
  • fietsen
  • zwemmen
  • fietsen
  • zwemmen

Reserveren Tijdslots

triclub stein tijdslot app

Rob Stassen Woninginrichting

Tot slot Rob Stassen woninginrichting uit Stein. Al jaren siert deze naam op de borst van onze clubkleding. En daar zal de komende jaren ook geen verandering in komen.

Bij Rob Stassen Woninginrichting kunt je terecht voor een ruim assortiment aan topmerken en kwaliteitsproducten, alsook voor interieuradvies op maat. Wij kunnen daar terecht als het gaat om één van onze meest loyale sponsoren!

 


Wij zijn Stassen Woninginrichting, Oegema Transport, Weening Strafrechtadvocaten en Fysiotherapie Snijders dan ook zeer dankbaar!

In de komende weken mogen wij jullie ook graag onze nieuwe sponsoren voorstellen. Houd daarom onze website en social media kanalen in de gaten voor meer sponsornieuws. Ben jij of ken jij iemand die ook interesse heeft om als sponsor toe te treden tot onze vereniging, stuur dan een e-mail naar  voor de mogelijkheden.

 

contact

Tri Club Stein

Belgenstraat 3 • 6171 AW Stein

Contact


 

 

Cookies
Voor het optimaal functioneren van deze website worden cookies op uw computer geplaatst. Daarbij worden geen persoonlijke gegevens opgeslagen. Door op ‘Akkoord’ te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies. Als u cookies weigert, kunt u de website gewoon blijven gebruiken maar dan werken de website of onderdelen daarvan mogelijk niet optimaal.