• team
  • fietsen
  • zwemmen
  • zwemmen
  • rennen
  • zwemmen
  • fietsen
  • zwemmen
  • fietsen
  • zwemmen

Reserveren Tijdslots

triclub stein tijdslot app

Oegema Transport

Het begint allemaal op grijze vrijdagmiddag, ergens in oktober. Ik heb afgesproken met Sibbele Oegema, algemeen directeur van het gelijknamige transportbedrijf. Op het gigantische bedrijventerrein in Dedemsvaart is het even zoeken naar de hoofdingang. Ik word ontvangen door Sibbele, die niet alleen een enorm transportbedrijf runt, maar bovendien een passie voor sport heeft.

Hoewel we niet veel tijd hebben, vertelt hij vol overgave over zijn liefde voor het hardlopen en fietsen en over zijn kinderen die over nog meer fietstalent blijken te bezitten. En voor deze omgeving misschien niet geheel vreemd, maar de hele familie blijkt ook nog eens fervent schaatsliefhebber en lid van de Friesche Elf Steden te zijn. Dit wetende is het, hoewel geografisch minder voor de hand liggend, dan ook helemaal niet zo vreemd dat Oegema Transport zich opnieuw als sponsor aan onze vereniging heeft verbonden.

contact

Tri Club Stein

Belgenstraat 3 • 6171 AW Stein

Contact


 

 

Cookies
Voor het optimaal functioneren van deze website worden cookies op uw computer geplaatst. Daarbij worden geen persoonlijke gegevens opgeslagen. Door op ‘Akkoord’ te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies. Als u cookies weigert, kunt u de website gewoon blijven gebruiken maar dan werken de website of onderdelen daarvan mogelijk niet optimaal.