• team
  • zwemmen
  • rennen
  • fietsen
  • zwemmen2
  • rennen2
  • fietsen2

Coronavirus: belangrijk bericht!

Beste leden,

Het corona-virus is inmiddels het gesprek van de dag. Middels dit schrijven willen wij jullie graag duidelijkheid geven hoe wij omgaan met het COVID-19 virus.

Vooralsnog laten wij onze trainingen doorgaan zolang trainers en leden deze willen verzorgen en bezoeken. Wij doen daarbij een beroep op het gezonde verstand van onze leden en vragen jullie daarbij behoedzaam te zijn en de richtlijnen van het RIVM en de overheid te volgen.

Iedereen die zich gezond voelt is welkom om te komen zwemmen. Wij volgen hier het advies van het RIVM en de GGD. De rijksoverheid adviseert thuis te blijven bij verkoudheidsklachten of een verhoging van 38 graden of meer, wanneer je contact hebt gehad met een patiënt met het coronavirus of wanneer je in een gebeid bent geweest waar veel patiënten zijn met het coronavirus.

Indien leden bekend zijn met het virus bij naasten of mogelijk zelf besmet zijn, vragen wij dit kenbaar te maken aan het bestuur zodat wij hiernaar kunnen handelen. De privacy is hierin gewaarborgd.

Specifieke vragen over het corona virus kunnen gesteld worden bij de RIVM informatielijn: 0800-1351 of raadpleeg de website: https://www.ggdzl.nl/professionals/infectieziekten/bestrijding-infectieziekten/coronavirus/.

Zodra wij het advies krijgen vanuit gemeente of hogere overheid om trainingen te stoppen, zullen we dit zo snel mogelijk communiceren.

Bestuur Tri Club Stein

contact

Tri Club Stein

Belgenstraat 3 • 6171 AW Stein

Contact


 SponsorKliks, gratis sponsoren!

 © Tri Club Stein • Lid NTB  Secretariaat: Belgenstraat 3, 6171 AW   STEIN LB   

Webdesign Pixels & Text

We use cookies
Voor het optimaal functioneren van deze website worden cookies op uw computer geplaatst. Daarbij worden geen persoonlijke gegevens opgeslagen.
Door op ‘Akkoord’ te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies. Als u cookies weigert, kunt u de website gewoon blijven gebruiken maar dan werken de website of onderdelen daarvan mogelijk niet optimaal.