• team
  • fietsen
  • zwemmen
  • zwemmen
  • rennen
  • zwemmen
  • fietsen
  • zwemmen
  • fietsen
  • zwemmen

Reserveren Tijdslots

triclub stein tijdslot app

Clubkampioenschappen 2021

Na een jaartje overslaan, mochten we afgelopen weekend weer onze clubkampioenschappen houden. Dit jaar in het park van Steinerbos die deze ochtend het gehele park voor ons ter beschikking stelde. Dat gaf ons alle ruimte voor onze atleten maar ook voor onze supporters. Wat is het fijn dat Steinerbos daarin met ons mee heeft gedacht!

De trotse winnaars van de Clubkampioenschappen 2021 zijn:

Dames:

1e plaats: Elise Wijnker
2e plaats: Lotte Greven
3e plaats: Monique van Rooijen

Heren:

1e prijs: Ralph Jacobs
2e prijs: Guy Schrooten
3e prijs: Thijs de Jong

Van harte gefeliciteerd kanjers!

contact

Tri Club Stein

Belgenstraat 3 • 6171 AW Stein

Contact


 

 

Cookies
Voor het optimaal functioneren van deze website worden cookies op uw computer geplaatst. Daarbij worden geen persoonlijke gegevens opgeslagen. Door op ‘Akkoord’ te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies. Als u cookies weigert, kunt u de website gewoon blijven gebruiken maar dan werken de website of onderdelen daarvan mogelijk niet optimaal.