• team
  • fietsen
  • zwemmen
  • zwemmen
  • rennen
  • zwemmen
  • fietsen
  • zwemmen
  • fietsen
  • zwemmen

Reserveren Tijdslots

triclub stein tijdslot app

TIJDSLOT-APPLICATIE - RESERVEREN ZWEMTRAININGEN

Graag informeren we jullie graag waarom wij gebruik gaan maken van deze applicatie en waarom het noodzakelijk is vanaf nu via deze applicatie een reservering te maken voor een (zwem)training.

De afgelopen weken hebben wij gemerkt dat het tijdens de dinsdag en donderdag trainingen soms behoorlijk druk was. Vooral op deze druk bezochte trainingen gaven leden en andere gebruikers van het zwembad aan zich niet veilig te voelen door de drukte aan de rand van het zwembad.

Daarnaast legt de overheid ons een beperking op in het aantal leden dat tijdens de zwemtraining in het zwembad aanwezig mogen zijn.

Vandaar dat we hebben besloten het vooraf reserveren voor zwemtraining verplicht te stellen. Op deze manier proberen we zoveel mogelijk de maatregelen vanuit het kabinet voor onze leden en de andere gebruikers van het zwembad Steinerbos te handhaven. Dat betekent ook dat als gezegd slechts 30 deelnemers per training kunnen worden toegelaten. Zodra de maatregelen dit weer toelaten, biedt de applicatie de mogelijkheid meer deelnemers toe te laten. Daarover zullen wij dan vanzelfsprekend weer met jullie communiceren. 

Het is de bedoeling dat iedereen zich voortaan vooraf inschrijft voor een training onder het motto 'vol is vol'. Inschrijving is mogelijk vanaf 7 dagen voorafgaand aan de training. Heb je je ingeschreven, maar kun je toch niet komen? Meld je dan af, zodat jouw plek beschikbaar komt voor iemand anders. 

Voorafgaand aan het gebruik van deze applicatie raden wij jullie dringend aan deze handleiding goed door te nemen:

https://mcusercontent.com/d74f7f05ee543d6e4e8946c01/files/8aee2f98-4cd4-41ff-8da6-dc356a1cbf6d/tijdslot_app_instructie.03.pdf 

Als het goed is, staat jouw e-mailadres waarmee je bij ons bekend  bent, al in de applicatie. Mocht dat niet zo zijn, neem dan even contact op met:

De link naar de applicatie vinden jullie hieronder:

https://triclub-stein.tijdslot.app 

Mochten er vragen zijn over of problemen zijn met het gebruik van de applicatie, aarzel dan niet om contact met ons te zoeken. 

 

Sportieve groet,

Het bestuur

contact

Tri Club Stein

Belgenstraat 3 • 6171 AW Stein

Contact


 

 

Cookies
Voor het optimaal functioneren van deze website worden cookies op uw computer geplaatst. Daarbij worden geen persoonlijke gegevens opgeslagen. Door op ‘Akkoord’ te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies. Als u cookies weigert, kunt u de website gewoon blijven gebruiken maar dan werken de website of onderdelen daarvan mogelijk niet optimaal.